Creative shop

Instant Media je ostřílený kreativní a realizační team s velkým záběrem v reklamní oblasti. Můžeme s Vámi spolupracovat na jednom projektu a jeho realizaci nebo připravit široký marketingový program zahrnující rozmanité druhy komunikace. Každý klient a každý projekt, je pro nás jedinečnou výzvou, vytvořit úspěšnou strategii a nalézt nejlepší řešení, mnohdy ve velmi krátkém čase.

Co děláme

Potřebujete připravit reklamu, která vytváří žádoucí obraz o vlastnostech Vašeho produktu a sdílí o něm klíčovou informaci širokému publiku? Abychom jí vytvořili, musíme si prostudovat veškeré materiály, marketingovou strategii, umístění, dobře znát cílovou skupinu, které je komunikována a celkový pohled, včetně konkurence. Sdělení zákazníkovi musí být funkční. Mělo by zřetelně vyjadřovat vlastnosti nabídky a užitek pro zákazníky. Vytvoříme Vám reklamu, která odráží požadovaný obraz vaší nabídky. Provedeme průzkum její vnímavosti cílovou skupinou. Jednoduchá a velká reklama nemusí vždy žádat ohromný rozpočet. Jde právě o nápady.

Odborné znalosti

Náš cíl při tvorbě každého projektu je najít jedinečnost každého klienta. Dobře porozumět jeho potřebám. Abychom uchopili projekt za správný konec, položíme Vám spoustu otázek a budeme bedlivě naslouchat Vašim odpovědím. Náš přístup je charakterizován našimi zkušenostmi, které nám pomáhají nalézt kreativní řešení pro každého zákazníka. Pro nás je každý klient jedinečný. Pevně věříme, že kvalitní komunikace může úplně změnit vnímání vaší společnosti či vašeho produktu a proto bereme svojí profesionální odpovědnost velmi vážně. Vy znáte dobře své povolání. Naším je instore marketing, branding a komunikace. Věříme, že dohromady můžeme mít prospěch z budoucího partnerství.

Od záměru k řešení

Postup, který při vývoji každého projektu používáme, je spojením představ a nápaditosti s jasně strategicky zacíleným kreativním řešením. U nás začínáme tím, že společně s Vámi probereme strategii a informujeme Vás o výsledku každého postupu. Tím vykrystalizujeme společné vize. Identifikujeme potřeby a najdeme směr. Jedině tak vytvoříme pevný základ, pro který připravíme detailní design a komunikaci věrně rezonující s povahou Vaší společnosti či produktu, což zajistí návrat Vaší investici.

Proces naší práce

Neexistuje stejný projekt, neexistuje stejný klient!

Jistě si všímáte, že komunikace je rozdílná pro každého klienta. Je to proto, že každý klient a každý projekt, je pro nás jedinečnou výzvou, vytvořit úspěšnou strategii a nalézt nejlepší řešení, mnohdy ve velmi krátkém čase.

Naše zkušenosti

Možná již máte zkušenost s "hurá" agenturami, které byly levné, a jejich práce mnohdy připomínala spíše plácnutí do vodní hladiny.

Také jste mohli učinit zkušenost s dinosaury (velkými agenturami). Dinosauři jsou sice velcí ale jejich velikost jim je mnohdy brzdou a mají velkou spotřebu, takže často spolknou pořádný díl z Vašeho rozpočtu na reklamu a marketing.

Instant media se při hledání úspěšné cesty k výsledku soustředí i na optimalizaci Vašich výdajů.

U nás vždy dobře víte, za co platíte!